VI.BE

Music Mayday 2018

36 inzendingen

Deadline 08.04.18

Op 1 mei 2018 schenken we vier bands een podium op het Stationsplein van Ronse. Het publiek beslist wie van de vier met de prijs naar huis gaat.

Music Mayday 2018

Gecreëerd door

Music Mayday Ronse

Refands komt als winnaar uit de bus! Zij gaan naar huis met € 500 en een plaats op de affiche van Ronse Opscène 2018.

Refands

Met 38 inzendingen had onze jury best wat werk. Ze waren aangenaam verrast door de kwaliteit die uit heel wat demo’s bleek. Na de verschillende inzendingen te hebben afgewogen op artistiek talent en lokale verankering (band met Ronse) werden er vier bands geselecteerd die op 1 mei mogen strijden voor de publieksprijs van Music Mayday.

Indien jullie er niet bij waren, kunnen jullie vanzelfsprekend volgend jaar opnieuw inschrijven. En aarzel zeker niet om op 1 mei naar Ronse af te zakken om al een voorsmaakje te krijgen.

Amajunzi

Refands

Konvoï

Crêpe Brulée

Jury aan de slag

De inschrijvingen zijn afgesloten en alle inzendingen werden aan de jury overgemaakt. Zij wachten nu de zware taak om uit de 38 inschrijvingen slechts 4 kandidaten te weerhouden die op 1 mei in Ronse de publieksprijs kunnen proberen te veroveren.

Zodra ze er uit zijn, brengen we alle deelnemers op de hoogte.

Omdat de organisatoren van Ronse Opscène ook graag lokaal talent een kans bieden, werd met de organisatoren overeen gekomen dat de winnaar van Music Mayday de kans krijgt om zich te tonen op Ronse Opscène 2018. In het verleden was dit groot muziekfeest steeds goed voor een aantal kleppers (Daan, Raymond v/h Groenewoud, Boef, ...) en duizenden bezoekers. Een mooie kans dus.