VI.BE

Supernova 2015

  • Optreden
  • Media
33 inzendingen

Deadline 03.11.14

Is jouw ensemble de superster waar we naar uitkijken voor de klassieke muziek van morgen? SUPERNOVA zoekt jonge ensembles met visie en ambitie.

Supernova 2015

Gecreëerd door

Supernova – Jong klassiek

Supernova 2014: And the winners are …

De drie laureaten van Supernova 2014 zijn bekend! De professionele jury, onder voorzitterschap van Ulrich Hauschild, koos voor Mosa Trio, O’Brass en Zerkalo Quartet. Van deze drie rijzende sterren mogen we in de (nabije) toekomst nog zeer veel verwachten!

De drie laureaat-ensembles krijgen een concertreeks aangeboden in Vlaanderen en Brussel, genieten een tegemoetkoming via ‘Nieuw Talent’ en krijgen de nodige media-aandacht van Klara en Canvas.

Je kan alle laureaten op 8 maart ontdekken op het KlaraFestival!

O'Brass

O'Brass is een jong, dynamisch en professioneel koperensemble . Ze brengen muziek met een hele hoge kwaliteit en bravoure

Mosa Trio

Zerkalo Quartet

Zerkalo Kwartet: een jong, creatief en innovatief strijkkwartet.