VI.BE

Steunpunt voor artiest
en muzieksector

Schrijf je in voor de infosessie Podium Cadeaukaart
  • 15 jan.

  • Online

Schrijf je in voor de infosessie Podium Cadeaukaart

In 2026 breidt de Nederlandse Podium Cadeaukaart verder uit naar Vlaanderen en Brussel. Wil je als podium aansluiten en zo nieuw publiek aantrekken? Schrijf je in voor het webinar op 15 januari 2026 en kom alles te weten over de voordelen en voorwaarden.

In Nederland is de Podium Cadeaukaart al jaren een succes: 440.000 bezoeken per jaar, 300+ aangesloten theaters en een sterke positie in de cadeaumarkt. Vanaf 2026 wordt deze cultuurcadeaubon ook in Vlaanderen en Brussel uitgerold, dankzij de samenwerking tussen SPTC (Stichting Promotie Theater- en Concertbezoek) en publiq.

Bezoekers uit Nederland kunnen hun Podium Cadeaukaart ook gebruiken in Vlaanderen, wat de kaart extra aantrekkelijk maakt voor een grensoverschrijdend publiek. Vandaag zijn al huizen zoals DE SINGEL, Monty, Opera Ballet Vlaanderen, kunstencentra nona, Concertgebouw Brugge en Antwerp Symphony Orchestra aangesloten.

Waarom aansluiten bij Podium Cadeaukaart?

  • Bereik nieuw publiek: Dankzij distributie via retail, werkgevers en cadeauplatformen bereikt de Podium Cadeaukaart een divers publiek, actief op zoek naar belevenissen.
  • Daarnaast kan je als podiumhuis profiteren van de groeiende cadeaumarkt.
  • Meer zichtbaarheid: Aangesloten podia worden automatisch meegenomen in gezamenlijke communicatie en promoties door SPTC en UiTinVlaanderen.
  • Voor alle organisaties die vóór 1 mei 2026 aansluiten, geldt een exclusief lanceringsaanbod. De details hiervan worden toegelicht tijdens het webinar.

Wie kan aansluiten?

Professionele podiumhuizen in Vlaanderen en Brussel: theaters, schouwburgen, culturele centra, kunstencentra, concertzalen en pop-podia, dans- en performance podia, theater- en muziek festivals, ...

Infosessie

Schrijf je hier in voor het gratis webinar op 15 januari (14-15u) voor meer informatie en kom alles te weten over alle voordelen en voorwaarden.

Datum

15 januari 2026 van 14:00 tot 15:00